Kursna Lista

ZemljaValutaJedinicaŠifra valuteKupovni devizeSrednjiProdajni devizeKupovni efektivaProdajni efektiva
AustralijaAUD10361.2257711.2584161.2893161.2213781.289316
KanadaCAD11241.3418041.3775391.4113651.3328721.411365
HrvatskaHRK10019125.22968225.90160226.53761625.13925326.537616
CeskaCZK12030.0782340.0803180.0822900.0769120.082290
DanskaDKK12080.2561680.2629900.2694470.0000000.000000
MadjarskaHUF1003480.4591790.4745660.4862190.4582320.486219
JapanJPY1003921.3227171.3670441.4047241.3227171.404724
NorveskaNOK15780.1843060.1892140.1938600.1836450.193860
RusijaRUB16430.0000000.0170390.0000000.0000000.000000
SvedskaSEK17520.1748900.1795480.1839570.1739050.183957
SvajcarskaCHF17561.9168251.9769842.0255281.9128812.025528
V. BritanijaGBP18262.2107712.2719752.3277632.2051052.327763
SADUSD18401.8059151.8473881.8927501.7580031.927938
SrbijaRSD1009411.5967291.6674281.7083721.5934021.721745
Bosna i HercegovinaBAM19771.0000001.0000001.0000001.0000001.000000
EvropaEUR19781.9558301.9558301.9558301.9558301.955830

Kalkulator na dan 06.12.2022.

Konvertuj iz:


Konvertuj u:


Naše
poslovnice

Naša Banka posjeduje mrežu od 30 poslovnica. Svojim poslovanjem pokriva gotovo cijelo područje Republike Srpske, od Banjaluke do Istočnog Sarajeva. Naš cilj je konstantno proširenje poslovnog sistema, u funkciji što boljeg kvaliteta naših usluga i što veće dostupnosti klijentima.
Pronađite Vama najbližu poslovnicu.