Kursna Lista

ZemljaValutaJedinicaŠifra valuteKupovni devizeSrednjiProdajni devizeKupovni efektivaProdajni efektiva
AustralijaAUD10361.2487501.2820071.3134871.2442741.313487
KanadaCAD11241.4098231.4473691.4829091.4047701.482909
KinaCNY11560.2771930.2778880.2785830.2771930.278583
HrvatskaHRK10019125.30508425.97901326.61692825.21438526.616928
CeskaCZK12030.0770080.0790590.0810010.0757070.081001
DanskaDKK12080.2560890.2629090.2693640.2551710.269364
MadjarskaHUF1003480.4799670.4960510.5082310.4789770.508231
JapanJPY1003921.3184781.3626631.4002221.3184781.400222
NorveskaNOK15780.1848450.1897670.1944260.1841820.194426
RusijaRUB16430.0000000.0170390.0000000.0000000.000000
SvedskaSEK17520.1782990.1830480.1875430.1776600.187543
SvajcarskaCHF17561.8953671.9548532.0028541.8914672.002854
V. BritanijaGBP18262.2011572.2620952.3176412.1955162.317641
SADUSD18401.8179341.8596841.9053481.8123691.901620
SrbijaRSD1009411.5949321.6655511.7064491.5916091.719806
TurskaTRY19490.1114840.1117630.1120420.1114840.112042
Bosna i HercegovinaBAM19771.0000001.0000001.0000001.0000001.000000
EvropaEUR19781.9558301.9558301.9558301.9558301.955830

Kalkulator na dan 30.06.2022.

Konvertuj iz:


Konvertuj u:


Naše
poslovnice

Naša Banka posjeduje mrežu od 30 poslovnica. Svojim poslovanjem pokriva gotovo cijelo područje Republike Srpske, od Banjaluke do Istočnog Sarajeva. Naš cilj je konstantno proširenje poslovnog sistema, u funkciji što boljeg kvaliteta naših usluga i što veće dostupnosti klijentima.
Pronađite Vama najbližu poslovnicu.