Kursna Lista

ZemljaValutaJedinicaŠifra valuteKupovni devizeSrednjiProdajni devizeKupovni efektivaProdajni efektiva
AustralijaAUD10361.2032421.2352871.2656191.1989301.265619
KanadaCAD11241.3389751.3746351.4083901.3341761.408390
KinaCNY11560.2701690.2708460.2715230.2701690.271523
HrvatskaHRK10019125.32526925.99973426.63815725.23449726.638157
CeskaCZK12030.0779950.0800720.0820380.0766770.082038
DanskaDKK12080.2559750.2627920.2692450.2550570.269245
MadjarskaHUF1003480.5300880.5478520.5613050.5289950.561305
JapanJPY1003921.4513481.4999851.5413281.4513481.541328
NorveskaNOK15780.1912020.1962940.2011140.1905160.201114
RusijaRUB16430.0218190.0225500.0231030.0217740.023103
SvedskaSEK17520.1846290.1895460.1942000.1839670.194200
SvajcarskaCHF17561.8209281.8780781.9241941.8171821.924194
V. BritanijaGBP18262.2744992.3374682.3948652.2686702.394865
SADUSD18401.6819931.7206211.7628711.6768441.759421
SrbijaRSD1009411.5928981.6634281.7042741.5895801.717615
TurskaTRY19490.1263170.1266340.1269510.1263170.126951
Bosna i HercegovinaBAM19771.0000001.0000001.0000001.0000001.000000
EvropaEUR19781.9558301.9558301.9558301.9558301.955830

Kalkulator na dan 19.01.2022.

Konvertuj iz:


Konvertuj u:


Naše
poslovnice

Naša Banka posjeduje mrežu od 30 poslovnica. Svojim poslovanjem pokriva gotovo cijelo područje Republike Srpske, od Banjaluke do Istočnog Sarajeva. Naš cilj je konstantno proširenje poslovnog sistema, u funkciji što boljeg kvaliteta naših usluga i što veće dostupnosti klijentima.
Pronađite Vama najbližu poslovnicu.