Kursna Lista

ZemljaValutaJedinicaŠifra valuteKupovni devizeSrednjiProdajni devizeKupovni efektivaProdajni efektiva
AustralijaAUD10361.2948371.3293211.3619621.2901961.361962
KanadaCAD11241.4448951.4833751.5197991.4352771.519799
HrvatskaHRK10019125.35121826.02637526.66545325.26035426.665453
CeskaCZK12030.0775030.0795670.0815210.0761930.081521
DanskaDKK12080.2560090.2628270.2692810.2550910.269281
MadjarskaHUF1003480.4805760.4966810.5088770.4795850.508877
JapanJPY1003921.3892331.4357881.4753611.3892331.475361
NorveskaNOK15780.1908530.1959360.2007470.1901690.200747
RusijaRUB16430.0000000.0170390.0000000.0000000.000000
SvedskaSEK17520.1839370.1888360.1934730.1829010.193473
SvajcarskaCHF17561.9397642.0006442.0497701.9357732.049770
V. BritanijaGBP18262.2584412.3209642.3779552.2526532.377955
SADUSD18401.8683891.9112971.9582291.8588561.954397
SrbijaRSD1009411.5957741.6664311.7073501.5924501.720715
Bosna i HercegovinaBAM19771.0000001.0000001.0000001.0000001.000000
EvropaEUR19781.9558301.9558301.9558301.9558301.955830

Kalkulator na dan 08.08.2022.

Konvertuj iz:


Konvertuj u:


Naše
poslovnice

Naša Banka posjeduje mrežu od 30 poslovnica. Svojim poslovanjem pokriva gotovo cijelo područje Republike Srpske, od Banjaluke do Istočnog Sarajeva. Naš cilj je konstantno proširenje poslovnog sistema, u funkciji što boljeg kvaliteta naših usluga i što veće dostupnosti klijentima.
Pronađite Vama najbližu poslovnicu.