Kursna
Lista

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam a diam ante. Quisque molestie rhoncus est nec maximus.

Date:

[table id=01-10-2022 /]
ZemljaValutaJedinicaŠifra valuteKupovniSrednjiProdajni
EvropaEUR19781,9558301,9558301,955830
SrbijaRSD1009411,6592421,6634011,667560
KanadaCAD11241,3581211,3615251,364929
AustralijaAUD10361,2504421,2535761,256710
Češka RCZK12030,0766010,0767930,076985
DanskaDKK12080,2623050,2629620,263619
MađarskaHUF1003480,5421380,5434970,544856
JapanJPY1003921,4805651,4842761,487987
NorveškaNOK15780,1978840,1983800,198876
ŠvedskaSEK17520,1969450,1974390,197933
ŠvicarskaCHF17561,8485321,8531651,857798
TurskaTRY19490,1734120,1738470,174282
V.BritanijaGBP18262,2858122,2915412,297270
SADUSD18401,6863521,6905781,694804
RusijaRUB16430,0235780,0236370,023696
KinaCNY11560,2637010,2643620,265023
HrvatskaHRK10019125,92956525,99455126,059537

Naše
poslovnice

Naša Banka posjeduje mrežu od 30 poslovnica. Svojim poslovanjem pokriva gotovo cijelo područje Republike Srpske, od Banjaluke do Istočnog Sarajeva. Naš cilj je konstantno proširenje poslovnog sistema, u funkciji što boljeg kvaliteta naših usluga i što veće dostupnosti klijentima.
Pronađite Vama najbližu poslovnicu.